Hudba v mé mysli

25. srpna 2010 v 17:40 | Dark Lady
Zařadit se mezi spoustu lidí co píše tento článek jsem se rozhodla, protože bez hudby si dnešní svět nedovedu představit.
Bude to něco jako slohovka, snad to bude alespoň trochu ke čtení....
No konec okecávání, jdeme na to .)

Je večer, slunce zvolna zapadá a já, jako klasicky, sedám k počítači.Zapnu icq, začnu hledat na netu, no a jako spousta dalších lidí, hodim na hlavu sluchátka a zapnu své oblíbené songy.
Po čase se začnu nudit, nebo mě někdo vytočí, otráví a tak pod... A tak zavírám oči a nechávám se unášet proudem melodie...
Ze začátku slyšíte lehké klavírové sólíčko, postupně se začnou přidávat čineli a během chviličky se spustí svou sonátu celé bubny, basovka a elektrická kytara.Melodie běží v plném proudu.Se zavřenýma očima si začnu podupávat, či pohupovat do rytmu.Ve chvíli kdy si řeknete "Sakryš,kdy už bude zpívat", otevře svá ústa zpěvačka a okamžitě se do rychlého tempa vloudí to krásné hlasové zabarvení, které tam chybělo.Je to nádhera a píseň je už skoro v půlce.
Najednou slyšíte jen bubny a celou melodii tvoří hlas zpěvačky.Když vše utichne spustí kytara, prsty hudebníka jezdí po hmatníku sem a tam.V nadliské rychlosti dopadají přesně na tu strunu kam mají a z kytary se linou fascinující tóny.Opět se ozve melodický hlas a původní směr skladby.Když se píseň blíží ke konci, tak se jakoby z ničeho nic ozve mužský hlas.Který je drsný a skvěle dolaďuje zpěvačku.Skladba nabere nový spád.Kytara, basovka, klávesy a i bubny jsou v pozadí.Na hlavní scéně dominuje duet zpěváka a zpěvačky.Pak vše utichne.Píseň je u konce, ale ještě zbívají poslední sekundy, do kterých zazní údery bubnu a tvrdé akordy kytary.Úchvatná melodie konečně skončila.Píseň byla vychutnaná od začítku až do konce...
Otvírám oči, a jestli nekliknu na další skladbu, tak dám znovu play :)
 


Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 25. srpna 2010 v 18:17 | Reagovat

Krásně napsané. To bych nedokázala. Úplně jsem se při čtení zasnila. :-)
A pěkný design. :-)

2 Hate Hate | Web | 25. srpna 2010 v 18:18 | Reagovat

Prosímtě, mně to snad nepřestane vrtat hlavou... Co za song to popisuješ?
Jo a krásný záhlaví s Tarjou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama